O projektu Dobříč

Polyfunkční areál Rezidence Dobříč v okrese Praha-západ vznikl na místě bývalé zemědělské usedlosti. Původní budovy byly šetrně rozebrány a materiál, včetně kamene, cihel, dřeva a kovů, byl pečlivě roztříděn, aby neskončil jako odpad, ale nalezl další využití jak v původním místě, tak na jiných stavbách. Část materiálu si nalezla cestu například do horských chat, kde nyní slouží jako výrazný architektonický prvek.

13 bytů

Rezidence Dobříč nabízí celkem 13 bytových jednotek o podlahové ploše od 45 m2 do 150 m2 umístěných ve dvou zděných bytových domech a jednom domě se smíšeným určením, v němž se bude nacházet i dětský klub („školka“).

Všechny bytové jednotky mají k dispozici sklepy nebo skladové kóje pro pohodlné a bezpečné uložení věcí na dosah ruky. Některé byty v přízemí mají navíc předzahrádku.

Přikoupit je možné vlastní vyhrazené parkovací místo.

2 luxusní vily

Součástí rezidence Dobříč jsou i dvě luxusní vily s vlastní prostornou zahradou. Obě mají shodně dispozici 6+kk o podlahové ploše 204 m2 a nabízí vysoký standard bydlení a vysokou míru soukromí. Samozřejmostí je zde i vlastní garáž doplněná o venkovní parkovací stání

8 řadových domů

Patrové řadové domy, kterých bude v areálu celkem 8, nabídnou štědrou dispozici 6+kk s podlahovou plochou 130 m2. Každý z nich disponuje dvěma parkovacími místy a zahrádkou, kam je možné umístit dětské herní prvky, bazén nebo vířivku.

4 minuty od Pražského obchvatu
18 minut od letiště Václava Havla
11 minut od stanice metra Lužiny
Park uprostřed rezidence

Kontakt

Enesta Reality s.r.o.

Adresa projektu
Dobříč 158
Exkluzivní prodej: Enesta

+420 702 999 000 info@enesta.cz