Lokalita

Pohodlné bydlení se vším všudy

Rezidence Dobříč vznikla na místě původní zemědělské usedlosti na kraji poklidné obce se 340 obyvateli, ideálně situované v blízkosti větších obcí a hlavního města Prahy a zároveň v přírodním prostředí s množstvím zeleně. Zděné stavby nabízí komfortní bydlení v polouzavřeném areálu, v jehož středu se rozkládá rekreační park o rozloze 650 m2, kde se mohou sousedé setkávat u ohniště, zahrát si pétanque nebo relaxovat ve stínu stromů.

Součástí areálu rezidence je dětský klub, další dětská zařízení, školky a školy se nachází v okolních obcích do 5 minut cesty.

Přímo v areálu rezidence si lze pronajmout skladovací prostory pro bezpečné uložení všeho, co potřebujete mít na dosah, ale nepoužíváte denně – například sezónní sportovní vybavení, pneumatiky apod.

Městu na dosah

Rezidence Dobříč se nachází v okrese Praha-západ, na průsečíku silnic spojujících obce Nučice, Jinočany, Zbuzany a Tachlovice, pouhé 4 minuty od Pražského okruhu, 11 minut od metra Lužiny a 18 minut od pražského letiště Václava Havla. Přímo v obci zastavují autobusové linky Pražské integrované dopravy, zastávka vlaku je vzdálená 1 km.

V nádherném prostředí

V okolí rezidence se nachází řada zajímavých cílů pro výlety pěšky, na kole i autem – na své si přijdou milovníci přírody, kultury i dobrého jídla a pití. Na dosah je CHKO Český kras se známými vápencovými lomy a nalezišti zkamenělin či malebné Radotínské údolí, hrad Karlštejn, skanzen Řepora, několik muzeí v okolních obcích nebo proslulý pivovarský dvůr v nedaleké Chýni.

Pro aktivní sportovce je přímo v obci fotbalové hřiště, v dojezdové vzdálenosti tenisové kurty, golfová hřiště a jezdecké školy. V horkém létě přijde vhod nejen dětem přírodní koupaliště v sousedních Jinočanech.

4 minuty od Pražského obchvatu
18 minut od letiště Václava Havla
11 minut od stanice metra Lužiny
Park uprostřed rezidence

Napište nám